Villa te koop in SINT-MICHIELSGESTEL met referentie 19809111686 Akeleilaan 7, 5271 NL SINT-MICHIELSGESTEL
Ref. VT103762

Lelieveld Makelaardij Vught
Vraagprijs€ 995.000 k.k.
Perceelopp.1.371 m²
Woonopp.224 m²

Contacteer Lelieveld Makelaardij Vught

Aan een brede, lommerrijke laan in een van de mooiste delen van Sint-Michielsgestel, de Theereheide, staat deze royaal opgezette vrijstaande villa. Omgeven door volwassen groen en met een achtertuin op het zuidoosten, biedt deze woning een unieke combinatie van rust, leefruimte en comfort. Met vijf slaapkamers, een ruime tuin met groot zwembad, een wijnkelder en een riante garage is dit een droomhuis voor gezinnen die houden van ruimte en groen.
De woning ligt in een geliefde woonomgeving met veel privacy, op korte afstand van basisscholen, middelbare scholen (waaronder een gymnasium), sportclubs, het buitengebied en de rivier de Dommel. De bereikbaarheid richting ’s-Hertogenbosch is uitstekend, zowel per fiets als met de auto.



Indeling
Een brede oprit leidt naar de voordeur. Bij binnenkomst in de woning valt direct de prettige lichtinval en royale entree op. De ruime hal is afgewerkt met karakteristieke plavuizen, beschikt over garderoberuimte en heeft grote raampartijen met zicht op de voortuin. Aan de linkerzijde bevindt zich een rustige kamer, perfect als kantoor of werkkamer — ideaal voor wie thuis werkt of studeert.
Via de hal bereikt u de woonvertrekken. De eetkamer en woonkamer staan in directe verbinding met elkaar, maar kunnen ook worden afgesloten via karakteristieke houten schuifdeuren, waardoor u flexibel kunt omgaan met de indeling. Beide ruimtes zijn heerlijk licht dankzij de kamerhoge ramen en schuifpui naar het terras. De zitkamer is voorzien van een open haard, ingebouwde wandkast en biedt een fraai uitzicht op de tuin. De eetkamer vormt een elegant middelpunt van de woning, grenzend aan de keuken en het terras.
De keuken ligt aan de voorzijde van de woning en beschikt over een gezellige vaste eethoek met houten bank en moderne verlichting. De keuken is keurig onderhouden en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Dankzij het praktische ontwerp en de ruimte is deze keuken direct bruikbaar, maar biedt ze ook volop mogelijkheden voor modernisering naar eigen smaak.


Eerste verdieping
De open spiltrap in de hal leidt naar de eerste verdieping, die verrassend ruim is ingedeeld. Aan de rechterzijde ligt een knusse slaapkamer met een schuin plafond en dakraam, perfect als logeer- of kinderkamer. Daarnaast bevindt zich een tweede, royale slaapkamer met brede raampartijen. De derde slaapkamer heeft een eigen wastafel en zicht op de zijtuin.
Verderop in de hal vindt u de ruime, moderne badkamer. Deze is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met langgerekte ramen die veel daglicht binnenlaten zonder in te boeten op privacy. Er is een ligbad, een grote inloopdouche, een dubbele wastafel met brede spiegel en een toilet.
Aan het einde van de overloop ligt de hoofdslaapkamer: ruim opgezet, met ingebouwde kasten, bureau, een eigen wastafel en een uitzicht op het groen. Naast de hoofdslaapkamer ligt nog een extra kamer met schuine kap, nu in gebruik als hobby- of fitnessruimte.


Wijnkelder en garage
Via het terras aan de achterzijde bereikt u een extra halletje dat toegang biedt tot de inpandige garage. In deze hal vindt u ook een trap naar beneden die leidt naar een authentieke wijnkelder met stellingen en een koel klimaat — een bijzonder detail voor de liefhebber. De garage zelf is ruim, en biedt plaats aan een auto, fietsen en tuinmateriaal.


Buitenleven
De tuin is een waar hoogtepunt. Gelegen op het zuidoosten geniet u hier de hele dag van de zon. Direct aan de woning ligt een groot terras met meerdere zithoeken, waaronder een fijne overkapping voor schaduwrijke momenten. De tuin is met zorg aangelegd, met een grote vijverpartij, borders met vaste planten, volwassen bomen en sierstruiken.
Achter in de tuin ligt een royaal zwembad, fraai ingebed in het groen en omzoomd door betegeling — een heerlijke plek om te ontspannen, te zonnen of te zwemmen. Dankzij de dichte begroeiing rondom geniet u hier in alle rust van volledige privacy.
Aan de voorzijde beschikt de woning over een brede oprit met ruimte voor meerdere auto’s en een verzorgde voortuin die het huis een statige uitstraling geeft.

Vastgoed IDVT103762
Vraagprijs€ 995.000 k.k.
WoningtypeVilla
Woonopp.224 m²
Perceelopp.1.371 m²
Bouwjaar1973
Renovatiejaar -
Slaapkamers6
Badkamers1
Garages1
EnergielabelC

Premium makelaar

Lelieveld Makelaardij Vught Helvoirtseweg 183 C, 5263 EC Vught

  • Maandag - VrijdagOpen van 09.00 - 17.30
  • Zaterdag - ZondagGesloten

Contacteer Lelieveld Makelaardij Vught